Par mums

Bali Wood – dzīvojošs koncepta veikals – ērtas mājas, kas jūs vienmēr gaida. Pie mums atradīsiet dabai draudzīgu dizainu, mākslu, modi un kulturālu simbiozi no tālajiem austrumiem.

Mūsu ekskluzivitāte – pārstrādāta tīkkoka, mango koka un dzelzs koka mēbeles, durvis, aizslietņi. Materiāli izturējuši daudzus klimata un laikapstākļu pārmaiņu gadus, tādā veidā saglabājot savu dabisko un spēcīgo tekstūru. Kādreiz tie tika izmantoti laivu klājiem, mājām un laivām, bet šodien šis izturīgais koks atdzīvojies jaunu mēbeļu un interjera dizaina formās. Piedāvājam gan antīkus, gan arī tikko veidotus, retus produktus.

Plašs vara produktu klāsts: gaismas objekti, izlietnes, vannas, spoguļu rāmji, vāzes, kā arī dažādas interjera detaļas. Piedāvājam arī lavas akmeni, oniksu, marmoru un pārakmeņojušās koka izlietnes, vannas, vannas aksesuārus, kā arī tīkkoka paklājus.

Mūsu komanda

Sadarbība

Sadarbojamies ar kvalificētiem interjera dizaineriem un arhitektiem, piedāvājot interjera un eksterjera dizaina pakalpojumus.

Ekskluzīvs interjera dizains

Varam izveidot arī unikālu un ekskluzīvu interjera dizainu ne tikai mājām, bet arī veikalam, restorānam vai pat viesnīcai.

Aizvērt

Pieslēgties

Aizvērt

Grozs (0)

Cart is empty Grozā nav produktu.

Baliwood

Baldai iš Balio salos

Aizvērt