Preču atgriešana

Ja pēc kādas preces iegādāšanās pamanāt, ka tai ir defekts, jums ir tiesības to mums atgriezt 14 kalendāro dienu laikā kopš brīža, kad tā piegādāta.

Šajā gadījumā, sliktās kvalitātes prece tiks bezmaksas aizstāta ar jaunu, kvalitatīvo preci, vai arī tiks atgriezta nauda.

* Uzmanību!

Preces saņemšanas brīdī jāpārbauda piegādāto preču ārējais izskats: pārliecinieties, ka sūtījumam piegādes laikā nav nodarīti bojājumi, kas varētu ietekmēt preču kvalitāti.

Jebkurai sūdzībai vai piezīmei par piegādāto preču kvalitāti pirms paraksta sniegšanas vai atteikšanās no preces ir jābūt ierakstītai preču saņemšanas dokumentā, citādāk tiks pieņemts, ka preces ir apmierinošā kvalitātē.

Jebkuras sūdzības par preču sabojāšanu, kas radušās piegādes brīdī un nav redzamas pēc ārējas iepakojuma apskates (bojājumi redzami tikai atverot iepakojumu), 3 darba dienu laikā tiek pieņemti ar piegādes kompāniju.

Tātad, šādos gadījumos, noteikti jāsazinās ar mums pēc iespējas ātrāk, lai mēs varētu noskaidrot preču bojājuma avotu un spētu izvairīties no citām problēmām (samazinot produkta vērtību, aizstājot produktu ar jaunu vai arī atgriezt par produktu samaksāto naudas apjomu).

Aizvērt

Pieslēgties

Aizvērt

Grozs (0)

Cart is empty Grozā nav produktu.

Baliwood

Baldai iš Balio salos

Aizvērt