Preču piegādes un atgriešanas noteikumi

PIEGĀDE

Preces 1-3 darba dienu laikā tiek piegādātas visā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Citās ES dalībvalstīs piegāde prasa līdz 7 darba dienām. Lielākajās Latvijas pilsētās varat izvēlēties sev vēlamo piegādes laika periodu starp šiem: 8:00-14:00; 14:00-18:00; 18:00-22:00.

Piegāde visā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā maksā 5-15 EUR.

Uz citām ES valstīm – 10-30 EUR.

Piegādi veic DPD – starptautiska kompānija.

Ar savu saņemto izskekošanas kodu, varēsiet izsekot savu pasūtījumu DPD mājaslapā. Aizpildot piegādes adresi, noteikti norādiet savu tālruņa numuru, lai kurjers ar jums varētu sazināties. Saņemot preci, jums būs jāparakstās, tāpēc izvēlieties adresi, kurā atradīsieties jūs vai kāds, kurš varēs saņemt preci.

Piedāvājam jums pasūtījuma piegādi uz DPD Pickup pakomātiem un saņemšanas punktiem.

Jauna iespēja nosūtīt un saņemt pasūtījumus jums ērtā vietā!

DPD Pickup paku tīkls ir pakomātu tīkls dažādās veikalu un pakalpojumu sniedzēju vietās, kas savienotas ar starptautisko DPD uzņēmumu. Katrs DPD (DPD Shipping Point) partneris ir kvalificēts izniegt un pieņemt sūtījumus. Paku punkti, kas uzstādīti populārākajos veikalos, salonos, pie pakalpojumu sniedzējiem un citās vietās – šādu piegādes servisu var baudīt vairāk nekā 220 punktos Latvijā un 47 000 Eiropā.

Šāds pakalpojums maksā 2EUR.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu sūtiet e-pastu uz info@baliwood.lt vai zvaniet uz tālruni +37060649890.

PREČU ATGRIEŠANA

Ja, iegādājoties kādu no precēm, pamanāt, ka tā ir nekvalitatīva, jums ir tiesības atgriezt šīs preces 14 kalendāro dienu laikā no piegādes dienas.

Šajā gadījumā nepareizas kvalitātes produkts tiks aizstāts ar kvalitatīvu produktu bez maksas vai arī jums tiks atgriezta samaksātā nauda.

* Uzmanību! Saņemšanas laikā jāpārbauda piegādāto preču ārējais stāvoklis: pārliecinieties, ka precēm nav ārēju bojājumu, kas varētu ietekmēt preču kvalitāti.

Jebkuras pretenzijas vai komentāri par piegādāto preču kvalitāti jāreģistrē preču pieņemšanas dokumentā pirms preču parakstīšanas vai arī jāatsakās pieņemt preces, pretējā gadījumā tiek uzskatīts, ka piegādātas atbilstošas ​​kvalitātes preces.

Visām pretenzijām par preču kvalitātes pasliktināšanos, kas radušās transportēšanas laikā, un nav redzamas vienkāršas ārējas pārbaudes laikā (pamanāmas tikai pēc preču izpakošanas), atgriežanas transportu iespējams pieteikt tikai 3 darba dienu laikā. Tāpēc šajā gadījumā pēc iespējas ātrāk jāsazinās ar mums, lai novērtētu produkta pasliktināšanās iemeslu un izvairītos no problēmām ar kompensāciju (produkta cenas samazināšana, produkta nomaiņa pret jaunu vai naudas atmaksa) par samaksāto produktu.

Aizvērt

Pieslēgties

Aizvērt

Grozs (0)

Cart is empty Grozā nav produktu.

Baliwood

Baldai iš Balio salos

Aizvērt